art florist

Originalita v mistrovském provedení


Vyberte příležitost

Vyhledávání

art direktor Jaromír Kokeš

 

clanky/O nás/Jarek_ruze1

Jaromír Kokeš - Mistr florista

Jaromír Kokeš je vícenásobným mistrem republiky ve floristice. Jeho neobyčejný umělecký talent, vysoká odbornost a smysl pro dokonalost jej přivedly mezi nejúspěšnější profesionály v oboru floristiky a dekorací interiérů na české i mezinárodní scéně.

V roce 2001-2005 absolvoval zahradnickou školu v Mělníku, velmi úspěšně reprezentoval na mnoha výstavách a soutěžích a za své návrhy a realizace získal ta nejvyšší ocenění. Své profesní dovednosti zdokonalil studiem v zahraničí na 1. holandské floristické škole a v německé Blumenschulle im Wasserschloss.

Na své profesionální dráze se ihned po studiích začal věnovat vlastní floristické a dekorativní tvorbě a stal se jedním z nejžádanějších odborníků pro předváděcí akce pořádané Svazem květinářů a floristů ČR a významnými firmami v oboru.

V srpnu 2006 se stává společníkem a uměleckým ředitelem společnosti Art Florist nabízející služby v oblasti prodeje luxusních dárkových kytic, svatebních aranžmá, dekorací interiérů, slavnostních příležitostí i firemních či společenských akcí.

Chcete profesionální dekoraci na stánek?

Chcete profesionální dekoraci na stánek?
Živé i suché dekorace veletržních stánků Vám připravíme na míru! Smozřejmostí je i péče o živé řezané květiny. Buďte profesionální a svěřte Váš stánek nám.
Archiv

Jarní rozpuk


Počet: