art florist

Originalita v mistrovském provedení


Vyberte příležitost

Vyhledávání

dekorace prostor

Domy - Byty - Firmy – Kanceláře – Hotely – Restaurace - Prodejny …

clanky/dekorace/small/int-004 clanky/dekorace/small/int-004-detail1 clanky/dekorace/small/int-004-detail2 clanky/dekorace/small/int-004-detail3 clanky/dekorace/small/int-006

Svěřte svůj interiér do rukou profesionálů.

  • Komplexní služby v oboru dekorací interiérů
  • Možnost individuálního poradenství akonzultace, návrh řešení našimi předními floristy pro Vás na míru
  • Uspokojíme širokou veřejnost, ale i ty, kteří hledají opravdovou originalitu nebo preferují výběr z limitovaných kolekcí

Dejte smysl prostředí, ve kterém se pohybujete

Pojetí interiéru každého domu, firmy, kanceláře, či společenských prostor ovlivňuje psychickou pohodu a náladu lidí, působí na jejich chování. Ve vhodně zvoleném interiérovém vybavení domu či bytu Vás prostě baví bydlet. Chytře a komplexně řešené dekorace ve firemních prostorách dodávájí pracovníkům inspiraci, vysílají pozitivní stimuly k práci a jsou Vaší první vizitkou pro každého, kdo Vás navštíví.

Zvládnete to sami?

Na věc je vždy třeba pohlížet v komplexním úhlu a platí to i pro interiéry. Jenom cit a vkus nestačí. Interiérové dekorace vyžadují také pořádnou dávku odborných znalostí. Profesionální florista dokáže zvolit takový materiál a květiny, které koncepčně zapadají do konkrétního interiéru, propojit styl dekorace se všemi prvky umístěnými v interiéru, uplatnit zákony estetiky, vnést vlastní invenci, zohlednit trendy, ale také požadavky a vkus každého zákazníka, aby se ve vlastním prostředí cítil co nejlépe.

Chcete profesionální dekoraci na stánek?

Chcete profesionální dekoraci na stánek?
Živé i suché dekorace veletržních stánků Vám připravíme na míru! Smozřejmostí je i péče o živé řezané květiny. Buďte profesionální a svěřte Váš stánek nám.
Archiv

Jarní rozpuk


Počet: